Nike Run Club dostal widgety pre iOS 14

Bežecká aplikácia pre iPhone má v novej aktualizácii dostupné widgety, ktoré si môžu používatelia umiestniť na plochu. 

Aplikácia Nike Run Club umožňuje sledovanie vašich výkonov a toho ako napredujete, spolu s mesačnými a týždennými výzvami ako aj s cieľmi, ktoré si môžete prispôsobiť podľa seba. Apka je dostupná pre Apple Watch aj iPhone.

Verzia 7.1.0 ponúka na výber trojicu widgetov, ktoré sú dostupné v dvoch veľkostiach. Tie môžu spustiť nový beh, zobraziť štatistiky k poslednému behu ako aj celkovú ubehnutú vzdialenosť a postup v dosahovaní cieľa. Tieto informácie môžete vďaka widgetom vidieť priamo na obrazovke.

Aplikácia je dostupná bezplatne na App Store. Pre fungovanie widgetov je potrebný iOS 14, ktorý tento prvok UI priniesol.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.