Nike Run Club dostal widgety pre iOS 14

Bežecká aplikácia pre iPhone má v novej aktualizácii dostupné widgety, ktoré si môžu používatelia umiestniť na plochu. 

Aplikácia Nike Run Club umožňuje sledovanie vašich výkonov a toho ako napredujete, spolu s mesačnými a týždennými výzvami ako aj s cieľmi, ktoré si môžete prispôsobiť podľa seba. Apka je dostupná pre Apple Watch aj iPhone.

Verzia 7.1.0 ponúka na výber trojicu widgetov, ktoré sú dostupné v dvoch veľkostiach. Tie môžu spustiť nový beh, zobraziť štatistiky k poslednému behu ako aj celkovú ubehnutú vzdialenosť a postup v dosahovaní cieľa. Tieto informácie môžete vďaka widgetom vidieť priamo na obrazovke.

Aplikácia je dostupná bezplatne na App Store. Pre fungovanie widgetov je potrebný iOS 14, ktorý tento prvok UI priniesol.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.