Sci-fi For All Mankind dostane tretiu sériu

Príbeh seriálového hitu Apple TV+ bude pokračovať aj po pripravovanej druhej sezóne. Tá ma odštartovať 19. februára 2021.

Seriál prezentuje alternatívnu históriu, v ktorej ako prví pristáli na Mesiaci Sovieti. Týmto míľnikom však vesmírne preteky zďaleka nekončia – druhá séria pokračuje v roku 1983, desať rokov po dejovej línii pilotnej série.

Studená vojna je v plnom prúde, napätie medzi USA a Sovietskym zväzom by sa dalo krájať a prebieha boj o zdroje na Mesiaci. Motívom pokračovania, ktoré začne Apple TV+ vysielať vo februári má byť aj militarizácia NASA, ktorá ovplyvní ďalší vývoj viacerých postáv a môže viesť až ku konfliktu, ktorý prerastie do jadrovej vojny.

Druhá séria ponúkne desať dielov a po nej sa môžete tešiť aj na tretie pokračovanie, ktoré si Apple už teraz objednal. Očividne tomuto obľúbenému formátu zo svojho streamu dôveruje.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.