Na Apple Arcade pristála adrenalínová Warp Drive

Novinka prináša napínavé závody s využívaním teleportovania.

Vďaka tejto funkcii môžu hráči využívať rôzne skratky a nachádzať ukryté cestičky počas toho ako sa rútia po rozľahlých tratiach.

Arkádová záležitosť má rýchle tempo a posadí vás do futuristického modulu s cieľom otestovať nielen vaše schopnosti ale aj kreativitu. Hra ponúka aj možnosť vylepšovať vozidlo a odomykať rôzne schopnosti.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.