Kedy sa dočkáme public bety watchOS 7?

Nová verzia systému je aktuálne vo fáze testovania vývojármi. Prvýkrát má byť k dispozícii aj public beta.

iOS, macOS, tvOS či relatívne čersvý prírastok iPadOS. Všetky spomenuté systémy bývajú pred oficiálnym vydaním novej verzie dostupné aj na testovanie verejnosťou. S výnimkou watchOS.

To sa však má už čoskoro zmeniť. Apple totiž oznámil, že novú verziu s číslom sedem tento mesiac sprístupní práve vo forme public beta.

Ak máte chuť nový OS otestovať, môžete sa registrovať cez beta.apple.com. Po vydaní betaverzie pre verejnosť bude možné nainštalovať si beta profil na vašich hodinkách a následne aj watchOS 7. Treba však logicky počítať s bugmi a inými vecami, ktoré ladenie pred oficiálnym vydaním sprevádzajú.

To by malo prísť niekedy v septembri, spolu s novými Apple Watch.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.