iPhone 9 má už určenú základnú cenu

Podľa najnovších správ od Fast Company bola stanovená najnižšia cena za nové zariadenie. Čo nástupca obľúbeného SE ponúkne za túto sumu?

Základný model za 399 dolárov bude podľa analytikov disponovať 64GB úložiskom. iPhone 9 bude tak o 50 dolárov lacnejší ako iPhone 8 s rovnakou kapacitou. Okrem toho ponúkne nový iPhone 9 aj 4,7 palcový displej či najnovší A13 čip.

Apple chce, aby čo najväčšia časť jeho zákazníkov fungovala na najnovších OS – čiastočne aj kvôli službám ako Apple TV+ či Apple Arcade. A práve takto cenovo nastavený model by mohol byť zaujímavý predovšetkým pre majiteľov šestkových iPhonov.

zdroj: 9to5Mac

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.