iPhone 9 má už určenú základnú cenu

Podľa najnovších správ od Fast Company bola stanovená najnižšia cena za nové zariadenie. Čo nástupca obľúbeného SE ponúkne za túto sumu?

Základný model za 399 dolárov bude podľa analytikov disponovať 64GB úložiskom. iPhone 9 bude tak o 50 dolárov lacnejší ako iPhone 8 s rovnakou kapacitou. Okrem toho ponúkne nový iPhone 9 aj 4,7 palcový displej či najnovší A13 čip.

Apple chce, aby čo najväčšia časť jeho zákazníkov fungovala na najnovších OS – čiastočne aj kvôli službám ako Apple TV+ či Apple Arcade. A práve takto cenovo nastavený model by mohol byť zaujímavý predovšetkým pre majiteľov šestkových iPhonov.

zdroj: 9to5Mac

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.