Samsung nečakane odhalil nový Galaxy Z Flip

Skladací model sa prekvapivo ocitol v reklamnom spote počas udeľovania tohtoročných Cien filmovej akadémie.

Značka tak zvolila pre oficiálne odhalenie formu reklamného videa namiesto eventu. Dizajn, ktorý môžete vidieť sa zhoduje s predošlými únikmi informácií o zariadení. Galaxy Z Flip je možné zložiť, otvoriť v čiastočne aj kompletne. Všimnúť si môžete aj zadnú stranu smartfónu, ktorý ponúka dve prevedenia – čierne a fialové. Obsahuje zároveň dotykové ovládacie prvky pre prijímanie hovorov v zloženom stave. Spot ukazuje aj konferenčný hovor, ktorý ťaží práve zo sklápacieho prevedenia.

Nové zariadenie má disponovať novým ultratenkým displejom zo skla, ktorý Samsung vyvinul, aby sa vyhol problémom, ktoré sprevádzali model Galaxy FoldNovinka Z Flip má byť predstavená spolu s očakávanou trojicou modelov Galaxy S20 už zajtra na Unpacked evente v San Franciscu. Apple zatiaľ, pokiaľ ide o skladacie smartfóny, nič podobné vydať neplánuje. Existujú však patenty, ktoré potvrdzujú záujem kalifornskej značky v tejto oblasti.

zdroj: MacRumors, Lets Go Digital

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.