Samsung nečakane odhalil nový Galaxy Z Flip

cover macblog 15 800x448 - Samsung nečakane odhalil nový Galaxy Z Flip

Skladací model sa prekvapivo ocitol v reklamnom spote počas udeľovania tohtoročných Cien filmovej akadémie.

Značka tak zvolila pre oficiálne odhalenie formu reklamného videa namiesto eventu. Dizajn, ktorý môžete vidieť sa zhoduje s predošlými únikmi informácií o zariadení. Galaxy Z Flip je možné zložiť, otvoriť v čiastočne aj kompletne. Všimnúť si môžete aj zadnú stranu smartfónu, ktorý ponúka dve prevedenia – čierne a fialové. Obsahuje zároveň dotykové ovládacie prvky pre prijímanie hovorov v zloženom stave. Spot ukazuje aj konferenčný hovor, ktorý ťaží práve zo sklápacieho prevedenia.

Nové zariadenie má disponovať novým ultratenkým displejom zo skla, ktorý Samsung vyvinul, aby sa vyhol problémom, ktoré sprevádzali model Galaxy Fold. Novinka Z Flip má byť predstavená spolu s očakávanou trojicou modelov Galaxy S20 už zajtra na Unpacked evente v San Franciscu. Apple zatiaľ, pokiaľ ide o skladacie smartfóny, nič podobné vydať neplánuje. Existujú však patenty, ktoré potvrdzujú záujem kalifornskej značky v tejto oblasti.

zdroj: MacRumors, Lets Go Digital

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…