Iba jeden deň: Čo si iStores pripravil na Black Friday?

Najväčší Apple Premium reseller si pre svojich zákazníkov pripravil ponuku, ktorá sa už do konca roku nezopakuje.

Poznačte si do kalendára 27. november. V tento deň totiž iStores prinesie viacero naozaj zaujímavých akcií na asi všetky najpopulárnejšie Apple produkty – či už máte záujem o iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods slúchadlá alebo MacBook.

Napríklad iPhone 7 môžete kúpiť už od 299 €, iPad Pro 11 od 799 € alebo Apple Watch už za 199 €. Výhodne môžete teraz získať aj AirPods – k novému iPhonu iba za 125 €.

Pri nákupe nad 50 € máte dopravu kuriérom zadarmo. Samozrejme, využiť môžete aj možnosť zaplatiť starým za nový a získať 30 € darčekovú poukážku.

Kompletné info nájdete na stránke iStores, ktorú odporúčame sledovať. Pribudnú na nej ďalšie skvelé zľavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.