Apple zariadenia budú kompatibilné s ovládačom Xbox Series X a S

Potvrdzujú to informácie na oficiálnom Apple supporte. Značka na riešení spolupracuje s Microsoftom.

Podľa nich obe spoločnosti pripravujú riešenie, ktoré prinesie kompatibilitu ovládačov Xbox Series X a Seris S pre Apple zariadenia.

Obe konzoly Microsoft predstavil pre necelými dvomi týždňami. Apple teda zreteľne kladie dôraz na promptné sprístupnenie nového hráčskeho hardvéru pre svoje zariadenia.

V tomto roku zároveň Apple s Microsoftom spolupracoval na podpore pre ovládač Xbox Elite 2. Celý proces v tomto prípade zabral takmer celý rok.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.