Facebook získal GIPHY

Platforma pre tvorbu a zdieľanie pohyblivých obrázkov prešla pod Facebook za 400 miliónov dolárov.

Sociálna sieť oznámila akvizíciu a aj to, že tím GIPHY sa pridá k Instagramu. Ten už dlho ponúka implementované vyhľadávanie obrázkov práve z GIPHY, Facebook však plánuje hlbšiu integráciu gif platformy. Nielen pre Instagram ale aj ostatné apky Facebooku.

Facebook tým chce ďalej zjednodušovať proces hľadania a pridávania gifiek do príspevkov a správ, či už na Instagrame alebo ďalších svojich platformách. Zároveň plánuje podľa dostupných informácií investovať aj do technológií, ktoré GIPHY využíva a takisto vzťahov s partnermi, ktorí sa podieľajú na obsahu a API.

zdroj: Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.