Defending Jacob bol zamýšľaný ako film

Nový krimi seriál s napínavou zápletkou, ktorý zbiera pozitívne ohlasy, mal byť podľa jeho producenta pôvodne filmom. Prečo nakoniec zvolili formát seriálu?

Dramatická záležitosť od svojho uvedenia na platforme Apple TV+ láme rekordy sledovanosti, ktoré sa doteraz takmer žiadnemu z formátov Apple streamovacej služby nepodarilo prekonať. Počas prvých dvoch týždňov narástol počet divákov päťnásobne. Pred ním je v rebríčku obľúbenosti už iba The Morning Show.

Defending Jacob vznikol na motívy rovnomennej knihy od Willama Landaya. Pôvodný zámer spracovať obsah tohto bestselleru ako film si však producent Mark Bomback neskôr rozmyslel. Dôvodom bola komplexnosť diela, ktorú by bolo veľmi náročné zachytiť plnohodnotne v stopáži celovočerného filmu.

Logickou voľbou sa tak stal seriál s pevne daným počtom epizód. Podľa Bombacka sa však aj do epizodického formátu podarilo dostať filmovosť.

Aktuálne si môžete na Apple TV+ pozrieť prvých šesť z celkovo ôsmich častí.

zdroj: Apple Insider

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.