Facebook spojí Messenger a Instagram čet

Dlho plánovaný krok prepojiť viacero platforiem sa pomaly stáva realitou.

Používatelia aplikácií Facebooku aktuálne dostali notifikáciu o novej možnosti četovania. V praxi ide o spojenie četovacích funkcií Instagramu s Messengerom.

Instagram používatelia tak budú môcť komunikovať priamo s ľuďmi z Messengeru a naopak. Takisto aj funkcie, ktoré boli predtým exkluzivitou napríklad pre Messenger bude možné využívať aj v Instagram apke (farebné kódovanie konverzácií, širšie možnosti emoji či odpoveď cez swipe).

Ikonku papierového lietadielka z Instagramu vystrieda na rovnakom mieste logo Messengeru. Podľa testovania ľudí v USA, ktorým Facebook nové riešenie sprístupnil medzi prvými, však zatiaľ nie je možné písať z Instagramu ľuďom na Facebook. Zjednotenie jednotlivých platforiem je však jasným cieľom.

zdroj: The Verge

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.