Apple výrazne predlžuje možnosť aktivovať Apple Care+

Na rozhodovanie budú mať majitelia Apple produktov odteraz oveľa viac času.

Rozšírenú záruku na iPhone, iPad, Mac či ďalšie produkty s logom kalifornského jablka teraz bude možné prikúpiť až jeden rok od nákupu zariadenia.

V minulosti sa takto veľkorysá lehota týkala Mac produktov, ale neskôr ju Apple skrátil na 3 mesiace – stalo sa tak po pridaní krytia pri náhodnom poškodení.

Teraz sa v Cupertine rozhodli vrátiť späť k pôvodnému modelu a dokonca ho rozšíriť tak, aby sa mohli rovnako dlho rozhodovať aj majitelia nového iPhonu či ďalších zariadení. Ľudia si tak stále môžu aktivovať Apple Care+ aj pre iPhone 11, ktorý si kúpili povedzme hneď v septembri minulého roku.

zdroj: The Verge

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.