AirPods obal je možné personalizovať pomocou emoji

Púzdro, ktoré zároveň slúži ako nabíjačka, si môžu zákazníci prispôsobiť vyrytým emoji podľa svojich predstáv.

Možnosť takejto úpravy tu už bola aj v minulosti, doposiaľ však šlo výlučne o textovú customizáciu. Informáciu o novej forme prispôsobenia AirPods značka prezentuje na svojej webstránke.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre takýto spôsob personalizácie kupovaného produktu, si môžu vybrať z viacerých emoji. Ich počet však nie je neobmedzený a na výber je iba určitý okruh symbolov – napríklad viaceré základné emotikony, ale aj viacero zvierat. Pokiaľ ide o textový variant, aj ten je po novom výraznejší vďaka väčšej veľkosti písma.

Prispôsobiť je možné obaly pre všetky modely AirPods slúchadiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.