Blíži sa Apple event? Poznáme možný dátum

Termín predstavenia nového iPhonu môže byť bližšie ako sme si mysleli.

Horúcou indíciou, je nedávny YouTube test, ktorý značka rýchlo stiahla po tom, čo si ho viacerí všimli. Šlo o video s názvom TEST a plánovaným spustením 10. septembra. Rovnaký dátum patril iPhone prezentácii aj minulý rok. Tentokrát to však vychádza na štvrtok, čo nie je s ohľadom na minulosť typický deň pre Apple event. Možné je aj to, že dátum skrátka ostal pri testovacom videu bez zmeny. Ďalším argumentom, prečo by to nemusel byť aktuálny dátum je neskoršia dostupnosť iPhone 12, ktorú potrdil aj samotný Apple.

Na druhej strane, ak však bude mať Apple pripravený dostatok iných noviniek – MacbookApple Silicon, nový 10,8 palcový iPad či Apple Watch a prípadne niektoré z modelov nového iPhonu, event má dostatok bodov pre to, aby sa konal.

zdroj: 9to5Mac

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.