Blíži sa Apple event? Poznáme možný dátum

Termín predstavenia nového iPhonu môže byť bližšie ako sme si mysleli.

Horúcou indíciou, je nedávny YouTube test, ktorý značka rýchlo stiahla po tom, čo si ho viacerí všimli. Šlo o video s názvom TEST a plánovaným spustením 10. septembra. Rovnaký dátum patril iPhone prezentácii aj minulý rok. Tentokrát to však vychádza na štvrtok, čo nie je s ohľadom na minulosť typický deň pre Apple event. Možné je aj to, že dátum skrátka ostal pri testovacom videu bez zmeny. Ďalším argumentom, prečo by to nemusel byť aktuálny dátum je neskoršia dostupnosť iPhone 12, ktorú potrdil aj samotný Apple.

Na druhej strane, ak však bude mať Apple pripravený dostatok iných noviniek – MacbookApple Silicon, nový 10,8 palcový iPad či Apple Watch a prípadne niektoré z modelov nového iPhonu, event má dostatok bodov pre to, aby sa konal.

zdroj: 9to5Mac

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.