Apple začal predávať renovované iPady Air 3 a iPady mini 5

New iPad Air smart keyboard with apple pencil 03192019 800x507 - Apple začal predávať renovované iPady Air 3 a iPady mini 5

Apple začal na svojich stránkach v sobotu predávať certifikované renovované iPady Air tretej generácie a iPady mini piatej generácie v Spojených štátoch. Na týchto stránkach sa zariadenia objavili po prvý krát od svojho predstavenia v marci 2019.

Na stránkach s renovovanými zariadeniami je naozaj z čoho vyberať. Dostaneme sa k mnohým modelom iPadu mini 5 a iPadu Air vrátane Wi-Fi alebo LTE modelov, 64GB alebo 256GB úložiskom a takmer vo všetkých farebných vyhotoveniach. Ceny sú približne o 15% nižšie v porovnaní s úplne novými ekvivalentami dostupnými na Apple.com.

iPadmini 300x279 - Apple začal predávať renovované iPady Air 3 a iPady mini 5

Apple tvrdí, že certifikované, renovované iPad modely sú prísne kontrolované, testované, a vyčistené. Dostávajú taktiež nový obal so všetkým príslušenstvom a dokumentáciou. Každý renovovaný iPad dostane aj novú batériu a kryt zariadenia (šasi), takže je na nerozpoznanie od úplne nového.

iPad Air 3 refubrished 300x196 - Apple začal predávať renovované iPady Air 3 a iPady mini 5

Každý renovovaný iPad je krytý štandardnou, jednoročnou zárukou od Apple, odo dňa, kedy je iPad doručený. Záruka sa dá rozšíriť na dva roky pomocou AppleCare+ (platí pre Spojené štáty).

ipad mini4 571x450 300x236 - Apple začal predávať renovované iPady Air 3 a iPady mini 5

Aj keď sú renovované a certifikované iPady skvelou možnosťou ako ušetriť peniaze priamo od Apple, existujú na internete stránky ako je Amazon alebo Best Buy, kde sú cenovky týchto tabletov omnoho prívetivejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.