Apple Watch Series 3 majú problémy po update na watchOS 7

Smart hodinky po inštalácii čerstvo vydaného watchOS sprevádzajú náhodné reštarty aj ďalšie komplikácie.

Majitelia modelov Series 3 sa sťažujú na rebooty niekoľkorkát za deň, znížený výkon či problémy s konektivitou na iPhone. Problém je o to horší, že prakticky neexistuje spôsob spätného downgradu.

Návrat na watchOS 6 tak nie je možný a nešťastní majitelia postihnutých zariadení si budú musieť počkať na ďalší update, ktorý dá veci do poriadku. watchOS 7.0.1, ktorý vyšiel práve ako aktualizácia, na opravu chýb, podľa spätnej väzby používateľov neodstránil.

zdroj: 9to5Mac

komentár
  1. Zatiaľ sa ani jeden problém neprejavil mám pocit že vydrž je väčšia ako predtým.
    Jedine čo sa prejavilo je že AW nezradlia používaný jazyk pri diktovaní a stále nastavujú jazyk podľa hodiniek. Ale už na tón intenzívne spolupracujem s Apple Support ;) takže dúfam že ostane len ten jazyk

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.