Boli odhalené kapacity nových iPhonov!

Očakávaný iPhone 12, ktorý má doraziť už onedlho v štyroch variantoch, ponúkne tri uhlopriečky. Ako je na tom s úložiskami?

Podľa Jona Prossera by sme sa mali dočkať 64GB základu v prípade iPhonu 12 mini (5,4 “) a iPhonu 12 (6,1“). Tieto modely zároveň viacero zdrojov očakáva v prvej línii dvojfázového nasadenia do predaja.

V prípade Pro modelov, kde môžeme očakávať verzie s 6,1“ a 6,7” obrazovkou, by mala začínať veľkosť úložiska na 128GB. V prípade cenovo dostupnejších iPhonov bude k dispozícii na výber od 64 až po 256GB. Prosser pôvodne avizoval, že všetky nové iPhony ponúknu štart na 128GB, neskôr však svoju prognózu upravil v súlade so spoľahlivejším L0vetodream.

Prosser spresnil aj predpokladaný termín, kedy a novinka dostane do distribúcie. Cenovo dostupnejšie modely iPhone 12 mini a iPhone 12 by mali k predajcom putovať ako prvé a to ešte pred eventom, čo znamená, že by podobne ako Apple Watch mohli byť k dispozícii hneď po skončení prezentácie.

Pokiaľ ide o samotný event, pred pár dňami sa objavila informácia od zamestnanca britského operátora, ktorý na základe internej komunikácie tvrdil, že Apple predstaví nový smartfón v utorok 13. októbra, teda o necelé dva týždne.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.