Apple vydal iOS 13.4.1 pre iPhone SE ešte pred jeho distribúciou

Vyzerá to tak, že po vybalení smartfónu budú prvé ťuknutia viesť do Nastavení.

Zariadenia by mali obsahovať iOS 13.4 a hneď na úvod budú najskôr vyžadovať update na iOS 13.4.1. Ak čakáte na svoj iPhone SE, aktualizáciu nainštalujete jednoducho – stačí navštíviť Nastavenia / Všeobecné / Aktualizácia softvéru (Settings / General / Software update).

iOS 13.4.1 vyšiel 7. apríla a opravoval najmä nepríjemný bug pri FaceTime, kedy nešlo volať s majiteľmi starších zariadení (problémom neboli majitelia, ale hardvér), na ktorých bežali OS X El Capitan 10.11.6 či starší, resp. v prípade mobilných zariadení iOS 9.3.6 a starší.

iPhone SE predstavený pred týždňom je už v predaji, napríklad na iStores od 479 €.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.