Apple TV+ už ponúka vianočné špeciály

Pozerať môžete Mariah Carey’s Magical Christmas Special či Charlie Brown Christmas.

Animák aj hudobnú šou už nájdete na Apple streamovacej platforme. Charlie Brown Christmas je čerstvým doplnkom medzi Peanuts špeciálmi, ktoré má Apple TV+ v ponuke – predtým to boli napríklad Snoopy in Space, Charlie Brown ThanksgivingIt’s the Great Pumpkin, Charlie Brown. Okrem Apple TV+ bude animovaný film k dispozícii zadarmo dočasne aj na Apple TV – presnejšie od 11. do 12. decembra.

Pokiaľ ide spomínaný špeciál so speváčkou Mariah Carey, okrem nej sa v rámci programu predstaví viacero hostí ako Ariana Grande, Misty Copeland, Michelle Harris či Snoop Dogg.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.