Apple redizajnoval svoju Accessibility stránku

Pri príležitosti medzinárodného dňa ľudí so zdravotným postihnutím značka predstavila novú microsite, ktorá prezentuje technológie pre jednoduchšie používanie produktov Apple.

Stránka je po novom rozdelená na sekcie, ktoré prezentujú jednotlivé funkcie Accessibility (alebo ak chcete, Prístupnosť). Kategórie sú zodelené na zrak, pohyb, sluch a kognitívne funkcie.

Súčasťou redizajnu je aj nové video, ktoré ukazuje ako používať viacero Accesibility zjednodušení ako Magnifier, BackTap funkciu či ovládanie pomocou Voice Control:

Tu si môžete pozrieť celú stránku Accessibility.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.