Apple si registroval nové modely Apple Watch a iPadu

Ide celkovo o osem variantov hodiniek a sedem nových tabletov.

V prípade Apple Watch pôjde o štvoricu cellular modelov a štyri zvyšné modely budú disponovať iba GPS. S najväčšou pravdepodobnosťou sa nové zápisy do databázy Euroázijskej ekonomickej komisie týkajú šiestej generácie Apple Watch.

Modelové označenia iPad prírastkov sú rozdelené do dvoch samostatných zápisov, čo naznačuje, že dva z nich by sa mohli dočkať oficiálneho predstavenia už čoskoro. V hre sú aktualizované modely iPad Pro či iPad Air s novým dizajnom. Obe produktové rady sú horúcim kandidátom na najbližší mesiac.

Hypotézu o blízkom predstavení Apple Watch a iPad noviniek podporuje aj vyhlásenie leakera Jona Prossera, ktorý predpovedá septembrový termín.

zdroj: Consomac 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.