Apple otvoril nový Apple Store v Thajsku

Apple Central World privíta prvých návštevníkov už dnes.

Druhý a najväčší Apple retail v krajine sa nachádza v hlavnom meste, v Bangkoku. Nová pobočka má vzdušný dizajn s presklenými plochami po celom obvode budovy s kruhovým pôdorysom.

Vnútri sa nachádza dvojica podlaží, medzi ktorými sa dá prechádzať špirálovitým schodiskom situovaným v strede priestoru. Vstup je do predajne možný z oboch poschodí, pričom to vrchné priamo prepája nový Apple Store s nákupným centrom a Skytrainom. Vonkajšia časť s lavičkami a zeleňou poskytuje priestor pre posedenie a komunitu.

Súčasťou predajne sú aj niektoré z najnovších vychytávok Apple Stores ako Forum, Boardroom či voľne stojace výstavné plochy. Forum bude slúžiť na budúce Today at Apple akcie, na ktorých Apple odprezentuje miestnych umelcov, hudobníkov a ďalších tvorcov.

Na zákazníkov čaká viac ako 130 zamestnancov, ktorí sa dohovoria 17 jazykmi.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.