Apple otvoril nový Apple Store v Thajsku

Apple Central World privíta prvých návštevníkov už dnes.

Druhý a najväčší Apple retail v krajine sa nachádza v hlavnom meste, v Bangkoku. Nová pobočka má vzdušný dizajn s presklenými plochami po celom obvode budovy s kruhovým pôdorysom.

Vnútri sa nachádza dvojica podlaží, medzi ktorými sa dá prechádzať špirálovitým schodiskom situovaným v strede priestoru. Vstup je do predajne možný z oboch poschodí, pričom to vrchné priamo prepája nový Apple Store s nákupným centrom a Skytrainom. Vonkajšia časť s lavičkami a zeleňou poskytuje priestor pre posedenie a komunitu.

Súčasťou predajne sú aj niektoré z najnovších vychytávok Apple Stores ako Forum, Boardroom či voľne stojace výstavné plochy. Forum bude slúžiť na budúce Today at Apple akcie, na ktorých Apple odprezentuje miestnych umelcov, hudobníkov a ďalších tvorcov.

Na zákazníkov čaká viac ako 130 zamestnancov, ktorí sa dohovoria 17 jazykmi.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.