Aký bude iPhone 12? Prognózy hovoria o rýchlejšom Face ID, vylepšenej kamere či batérii

Už zajtra uvidíme predstavenie novej generácie Apple smartfónu. S poslednými hodinami, ktoré nás od tohto momentu delia prichádzajú aj nové informácie o netrpezlivo očakávanom zariadení.

O novinky sa podelil leaker Max Weinbach, ktorý na svojom Twitteri zdieľal viacero detailov ohľadom iPhonu 12. Podľa jeho informácií má nový model priniesť výrazne lepší zoom kamery či snímanie pri slabšom svetle ako aj rýchlejšie odomykanie pomocou tvárovej autentifikácie. Face ID bude výkonnejšie vďaka novému algorytmu.

Pokiaľ ide o výdrž batérie, tu sa podľa Maxa očakáva mierne vylepšenie, ktoré by sa malo prejaviť v minimálne o hodinu dlhšom cykle medzi nabitiami. Kompaktný iPhone 12 mini však pravdepodobne vydrží v prevádzke o niečo kratšie ako súčasný iPhone 11, s ohľadom na jeho rozmery a menšiu batériu.

Súhrn informácií o novom smartfóne v závere spomína aj možnú podporu 4K pri 120fps a 240fps.

Apple predstaví iPhone 12 v rámci zajtrajšieho eventu Hi, Speed. Prezentáciu budeme sledovať a prinesieme vám živý prepis a samozrejme aj podrobnejšie články po jej skončení.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.