Anketa: Na ktorú novinku v rámci Hi, Speed eventu sa tešíte najviac?

Apple už zajtra o 19:00 spustí svoju novú prezentáciu, na ktorej by sme mali vidieť viacero nových produktov a ďalších zaujímavostí. Čo je váš favorit?

Hlavným ťahákom eventu je pochopiteľne nový iPhone 12. Ten by mal Apple predstaviť v 4 variantoch a 3 veľkostiach displeja. Okrem novej generácie Apple smartfónu by sme sa mohli dočkať aj menšieho HomePod Mini a takisto sú v hre aj nové slúchadlá s náhlavným dizajnom, zatiaľ pomenované ako AirPods Studio.

Apple podľa informácií od 9to5Mac vyvíja aj novú bezdrôtovú nabíjačku pre iPhone 12. Jej názov by mal byť MagSafe Charger a MagSafe Duo Charger, obe verzie bude možné magnetom pripojiť k zadnej stene iPhonu.

Takisto sa veľa hovorí o novej Apple TV, nie je však jasné, či sa do osnovy prezentácie dostane už teraz. Bloomberg vo svojom reporte predpovedá možné oneskorenie set top boxu, ktoré sa môže prehupnúť až do nového roku.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.