Skráťte si čakanie na nový iPhone reklamami na predošlé generácie

Od pôvodného iPhonu až po iPhone 11 – koľko z nich ste videli? :)

Jedeň deň nás delí od nového Apple eventu, na ktorom bude hlavnou hviezdou iPhone 12. Kým sa čerstvej novinky dočkáme, máme pre vás rekapituláciu všetkých videospotov, ktoré promovali dnes už ikonický telefón.

Je zaujímavé vidieť ako sa na pozadí týchto reklám menil aj celkový štýl propagácie. Od retro námetov, ktoré využili známé filmové scény s telefonovaním, cez špiónske motívy ako vystrihnuté z vtedajšej bondovky až po dnešné dynamické spoty s rýchlymi strihmi a tanečnou hudbou.

Ako sa menil iPhone, tak sa transformovali aj videá, ktoré toto zariadenie prezentovali. Pozrite si teraz kompiláciu týchto reklám, medzi ktorými nechýbajú ani podrobnejšie predstavenia funkcií či dizajnu vždy novej a novej generácie. Od iPhonu 1 až po 11, vrátane medzigeneračných modelov s označením S, SE resp. C.

Aký najstarší model ste vlastnili v minulosti?

zdroj: YouTube/Techxoid

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.