Skráťte si čakanie na nový iPhone reklamami na predošlé generácie

Od pôvodného iPhonu až po iPhone 11 – koľko z nich ste videli? :)

Jedeň deň nás delí od nového Apple eventu, na ktorom bude hlavnou hviezdou iPhone 12. Kým sa čerstvej novinky dočkáme, máme pre vás rekapituláciu všetkých videospotov, ktoré promovali dnes už ikonický telefón.

Je zaujímavé vidieť ako sa na pozadí týchto reklám menil aj celkový štýl propagácie. Od retro námetov, ktoré využili známé filmové scény s telefonovaním, cez špiónske motívy ako vystrihnuté z vtedajšej bondovky až po dnešné dynamické spoty s rýchlymi strihmi a tanečnou hudbou.

Ako sa menil iPhone, tak sa transformovali aj videá, ktoré toto zariadenie prezentovali. Pozrite si teraz kompiláciu týchto reklám, medzi ktorými nechýbajú ani podrobnejšie predstavenia funkcií či dizajnu vždy novej a novej generácie. Od iPhonu 1 až po 11, vrátane medzigeneračných modelov s označením S, SE resp. C.

Aký najstarší model ste vlastnili v minulosti?

zdroj: YouTube/Techxoid

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.