6,1 palcový iPhone a iPhone Pro ako prvé?

Podľa nového reportu od DigiTimes to vyzerá na takúto postupnosť.

Meškania v dodávateľskom reťazci a problémy v produkcii spôsobené tohtoročnou pandémiou spôsobili, že novú generáciu smartfónu od Apple uvidíme tento rok o čosi neskôr ako je bežné. V prípade spustenia predajov bude možno čakanie ešte dlhšie.

V hre je viacero scenárov, ktoré počítajú s rôznym rozložením nasadenia konkrétnych modelov. Tie budú v prípade iPhonu 12 až štyri a v prípade uhlopriečky bude na výber trojica variantov. Dva modely by mali ponúknuť fotoaparát s dvojicou šošoviek a ostatné dva high-end modely zase trojicu šošoviek.

Predstavenie nového porfólia iPhonov sa síce očakáva v rámci jedného eventu, ktorého dátum sa možno dozvieme už tento týždeň, no príchod do predaja sa udeje asi v dvoch fázach.

Práve tu sa názory rôznych zdrojov odlišujú. DigiTimes najnovšie prišiel s prognózou, že ako prvé sa na pulty dostanú modely s uhlopriečkou 6,1 palca a jeden z Pro modelov.

Na ktorý zo štvorice nových iPhonov 12 ste zvedaví najviac?

zdroj: DigiTimes

cover: EverythingApplePro

komentáre
  1. Možno by bolo dobré, keby si autor po sebe prečítal čo napísal resp. čomu google preložil. Citujem: “ako prvé sa na pulty dostanú model s uhlopriečkou 6,1”.
    A nie sú oba 6,1 palcové modely Pro?

  2. Singulár slova model som opravil na plurál, vďaka za upozornenie. Preklep sa stane, netreba z toho hneď podozrievať webový prekladač.

    Ad Pro modely. Nie, nie sú dva 6,1 palcové modely Pro. Aký by malo zmysel ponúkať dva Pro s rovnakou uhlopriečkou? V čom by bol medzi nimi rozdiel? Očakáva sa jeden základný iPhone s 6,1″ a jeden iPhone Pro s 6,1″.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?