Dátum iPhone eventu sa možno dozvieme už tento týždeň

Apple podľa Bloombergu plánuje oznámiť dátum oficiálnej prezentácie venovaj novému iPhonu 12 už čoskoro.

Na evente by sme sa okrem novej generácie smartfónu mali údajne dočkať aj predstavenia nových Apple Watch a podrobností ohľadom vydania nových OS.

Tesne pred Bloombergom sa o svoje závery podelil aj leaker Jon Prosser, ktorý očakáva predstavenie nových Apple Watch a bližšie nešpecifikovaného iPadu už zajtra – formou tlačovej správy. Bloomberg však Apple Watch vidí skôr ako súčasť online eventu. Ostáva si iba počkať, kto bude nakoniec bližšie k pravde.

Z minulosti môžeme vidieť, že Cupertino rozposiela pozvánky na svoj iPhone event s približne dvojtýždňovým predstihom. Ak by teda Apple namiesto nových produktov oznámil zajtra 8. septembra termín eventu, mohli by sme ho sledovať niekedy po 20. septembri.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.