Dátum iPhone eventu sa možno dozvieme už tento týždeň

Apple podľa Bloombergu plánuje oznámiť dátum oficiálnej prezentácie venovaj novému iPhonu 12 už čoskoro.

Na evente by sme sa okrem novej generácie smartfónu mali údajne dočkať aj predstavenia nových Apple Watch a podrobností ohľadom vydania nových OS.

Tesne pred Bloombergom sa o svoje závery podelil aj leaker Jon Prosser, ktorý očakáva predstavenie nových Apple Watch a bližšie nešpecifikovaného iPadu už zajtra – formou tlačovej správy. Bloomberg však Apple Watch vidí skôr ako súčasť online eventu. Ostáva si iba počkať, kto bude nakoniec bližšie k pravde.

Z minulosti môžeme vidieť, že Cupertino rozposiela pozvánky na svoj iPhone event s približne dvojtýždňovým predstihom. Ak by teda Apple namiesto nových produktov oznámil zajtra 8. septembra termín eventu, mohli by sme ho sledovať niekedy po 20. septembri.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.