LG sľubuje AirPlay a Homekit podporu pre staršie modely

Po dávnejšom sklamaní, kedy značka oznámila, že v prípade modelov z roku 2018 neplánuje priniesť kompatibilitu pre Apple technológie, prichádza svetlo nádeje.

O najnovšej zmene plánov informoval LG na svojom Twitteri. Rovnaký kanál si výrobca zvolil aj pri staršom vyhlásení. Teraz zákazníkom sľúbil priniesť podporu pre AirPlay a HomeKit ešte tento rok. Viac podrobností prinesie paralelne s vydaním funkcií.

AirPlay umožní majiteľom televízorov LG prehrávať a sledovať multimediálny obsah z Apple zariadení priamo na TV obrazovke bez potreby vlastniť set-top box od Apple. HomeKit zase prinesie možnosť ovládať TV cez iPhone, iPad alebo Mac – či už pomocou Siri alebo v apke Home.

Okrem oznámenia o plánoch s implementovaním AirPlay a HomeKit podpory oznámil LG aj dostupnosť Apple TV aplikácie pre svoje OLED a Super UHD televízory z roku 2018, modely UHD TV majú apku dostať o čosi neskôr.

zdroj: LG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.