Waze umožní prenášať naplánovanú trasu z webu do aplikácie

Googlom vlastnená aplikácia Waze po novom umožní preniesť naplánovanú trasu z webstránky Wazeu priamo do mobilnej aplikácie.
Táto funkcia je po novom dostupná vďaka novej aktualizácií, ktorú spoločnosť predstavila tento týždeň. Táto znemna znamená, že “Wazeri” si budú môcť svoju cestu naplánovať a prezerať na väčšej obrazovke monitoru cez Waze Live Map (disponuje aj live dopravnými informáciami) a následne si detaily odoslať z desktopovej verzie Waze priamo do iPhonu. 

Použitie tejto funkcie je jednoduché (uistite sa, že máte naištalovanú najnovšiu verziu Waze v mobilnom zariadení):

 

1.) Vo webovom prehliadač si otvorte Waze Live Map.

2.) Prihláste sa pomocou tlačidla v pravom hornom rohu. 

3.) Oskenujte QR kód na stránke pomocou kamery iPhonu, aby ste sa prihlásili

 

4.) Naplánujte si trasu, teda miesto odchodu, destináciu a čas odchodu.

5.) Stlačte tlačidlo Uložiť do aplikácie

6.) Otvorte Waze na vašom iPhone a mali by ste vidieť predplánovanú trasu. Ak ste si nastavili aj čas, Waze vám pošle upozornenie, že v aký čas je treba vyraziť, aby ste došli na vami stanovený čas do cieľa, pričom započítava aj dopravnú situáciu. 
zdroj: MacRumors
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?