Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?

iPhone tradícia

Online event, ktorý Apple oznámil včera, sa bude konať v utorok 15. septembra o 19:00. Pokiaľ ide o obsah tohto podujatia, horúcim kandidátom číslo jeden sa javí nový iPhone. Niektorí, na čele s portálom Bloomberg, sa však prikláňajú skôr k Apple Watch a iPad. Podľa Bloombergu sa iPhonu dočkáme až v októbri – nielen jeho nasadenia do predaja ale aj samotného predstavenia tejto očakávanej novinky. Oveľa pravdepodobnejšie sa podľa tohto portálu javí scenár s odhalením nových iPadov či Apple hodiniek. K Bloombergu sa pridáva aj BuzzFeed, ktorý odporúča príliš neočakávať nové iPhony.

Septembrový event je tradične doménou novej generácie Apple smartfónu. Tento rok však, s ohľadom na pandémiu a všetky problémy súvisiace s ňou, sa proces výroby nového iPhonu o niečo posunul a tak je možné, že presun termínu neobišiel ani samotnú prezentáciu.

Nedávno sa objavili informácie, že ako prvé budú k dispozícii základné modely nového iPhonu a Pro verzie majú doraziť o čosi neskôr. Možno aj to bude nakoniec dôvod, prečo sa Apple rozhodne predstaviť aktualizáciu svojho smartfónu až v októbri.

Dostatok alternatív

Po iPhone sú veľkými adeptmi na miesto v Keynote aj Apple Watch Series 6 či iPad Air s celkom novým dizajnom, viac inšpirovaný iPadom Pro.

Do konca roka nám Apple sľúbil aj príchod Macov s vlastnými ARM procesormi. Je šanca, že jedným z prekvapení budú teda aj nové počítače s Apple Silicon.

Event sa takisto nemusí obmedzovať iba na hardvérové novinky. Priebežne sa vynárajú nové betaverzie viacerých OS, z ktorých asi najočakávanejším sú nový iOS 14 a potom samozrejme macOS Big Sur, ktorý má priniesť veľkú zmenu tohto systému.

Ktoré novinku podľa vás budúci utorok uvidíme?

zdroj: Bloomberg, BuzzFeed

komentáre
  1. Dat otazku v mnoznom cisle a dat na vyber radio buttony chce velku davku logiky a zaujmu o vysledny produkt – rozumej clanok.

    Nepochybujem ani o zmazani komentaru vzhladom na to ze sa jedna o vecnu kritiku

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.