Zľava 25 % na všetky obaly pre iPhone z iPhonedoplnky.eu

V spolupráci s webom iPhonedoplnky.eu prinášame našim čitateľom v poradí už tretiu zľavnenú ponuku, tentoraz na akýkoľvek obal z ponuky.

Nájdete v nej obaly, puzdra a temperované ochranné sklá pre všetky aktuálne generácie iPhonu – od iPhonu 4, až po najnovší iPhone XS a XR. 

Zľava 25 % platí na všetky produkty na odkaze nižšie, vrátane už zľavnených položiek! Stačí, ak pri nákupe v košíku uplatníte zľavový kód ZL25M, dostupný exkluzívne pre čitateľov MacBlogu. 

Obaly a kryty pre iPhone – iPhoneDoplnky.eu

Akcia platí len do zajtra, do piatka, 1. marca. Tak sa poponáhľajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.