Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #15 týždeň

Máme tu ďalší víkend a  14. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a počítače Mac, ktoré sa nesie v znamení skvelých hier.

iOS

Warbits – 1,09 € (pôvodná cena 3,99€)

Hra Warbits je ťahová strategická hra, ktorá ponúka skvelý multiuplayer a množstvo singleplayer misií.

“Možno najlepšia online multiplayerová hra, ktorá kedy bola vydaná pre iOS.”
-PocketTactics.com

VisualX – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

VisualX je fotografický editor, ktorý ponúka množstvo funkcií ako rôzne filtre a efekty, pridávať text do fofografií, rozostriť pozadie, upravovať farby…

Sketch Tree Pro – zadarmo (pôvodná cena 12,99€)

Aplikácia Sketch Tree je vytvorená špeciálne pre kreatívnych ľudí, ktorí radi kreslia. Jej maliarske a kresliace funkcie sú veľmi prevratné, ponúka až 80 rôznych štetcov, plátno môže byť zväčšené 64 krát, nástroje na rozmazávanie, pravítko, systém pokročilých vrstiev, ktoré môžu importovať obrázky na pozadí, skicovanie, čierny atrament…

Fontiy – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Pomocou aplikácie Fonity si môžete vytvoriť jednoducho a rýchlo vlastný font.

Toppl. – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Toppl. je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou pohybovať a otáčať dielmi tak, aby ste vytvorili požadovaný tvar.

Forgotten Memories – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Forgotten Memories je hororová hra kombinujúca hádanky, survival prvky a boj o prežitie. V hre sa ocitnete v koži Rose Hawkinsovej, silnej nezávislej ženy, ktorá hľadá stratené dieťa…

TD Saga – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

TD Saga je kombinácia hier štýlu tower defense, real-time strátéhgie a MMO. Vašou úlohou je ochrániť kryštál pred zničením.

Epica 2 Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Podľa autorov aplikácie je Epica 2 Pro najobľúbenejšia aplikácia na fotenie na svete. Ponúka rôzne špeciálne efekty a scény, vďaka ktorým sa stanete kúzelníkom, paladínom, svalnatými mužmi alebo krásnymi králikmi.

Back to Bed – 0,49€ (pôvodná cena 3,39€)

Hra Back to Bed je logická hra s ručne kreslenými levelmi. Hra sa točí okolo nešťastného narkoleptika Boba, ktorý ma za zvyk zaspať pri svojej nudnej práci v kancelárii. Preskúmate svet Bobovho podvedomia a budete riešiť čoraz ťažšie hádanky.

Worms

Vysoko návyková a poburujúca séria Wormsov sa ocitla v zľave tento týždeň. Vyskúšajte bláznivú akčno – strategickú hru pre celú rodinu.

Worms – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Worms 2: Armageddon – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Worms 3 – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Sheltered – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

V hre Sheltered si vyskúšate, aké by to bolo žiť v kryte so svojou rodinou v postapokalyptickej svete. Miliardy ľudí zomreli v nukleárnom holokauste a vy musíte dať dohromady čo najväčšie množstvo zásob. Hra začína cestou do protiatomového krytu, ktorý sa stane vaším domovom. V podzemnom kryte následne budete bojovať s radiáciou aj mentálnym vyčerpaním. Občas budete musieť vyjsť z krytu von a doplniť zásoby.

The Escapists – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

V hre The Escapists preberiete úlohu väzňa a dostanete jedinú úlohu – utiecť z väzenia. K tomu vám poslúžia krádeže každodenných predmetov, štúdium v miestnej knižnici, naberanie svalovej hmoty v posilňovni či vytváranie spojenectiev s ostatnými väzňami. Zároveň budete musieť každý deň dodržiavať prísny väzenský harmonogram, pripraviť sa na kontroly cely a prelstiť stráže.

Escapists 2: Pocket Breakout – 5,49€ (pôvodná cena 7,99€)

Escapists 2 je pokračovanie úspešnej únikovej hry. Ani tentokrát nebude utiecť jednoduché. Budete musieť vyriešiť prísny rozvrh väzenia a vyhnúť sa nežiadúcej pozornosti. Vyrobte si zbrane a nástroje pomocou materiálov z vnútra väzenia, no pozor na razie v celách. Získajte prácu alebo vykonajte “láskavosti” pre svojich spoluväzňov, aby ste si mohli zakúpiť životne dôležité zásoby.

Million Onion Hotel – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Koncept hry Million Onion Hotel je veľmi jednoduchý, avšak zábavný. Keď sa na hracej ploche vo veľkosti 5×5 políčok ukáže cibuľa, tak ju musíte prasknúť. Potom ako cibuľu prasknete, ostane na jej mieste červené políčko. Vašou úlohou v tejto hre bude ziskať 5 políčok horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Hra Million Onion Hotel získala množstvo kladných hodnotení:
TouchArcade 4.5/5
148Apps 4.5/5
AppAdvice 9/10
Cubed3 9/10
KickMyGeek 9/10

Penarium – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Kto by chcel zaspomínať na staré časy a zahrať si poriadnu 2D arkádu, tak môže vyskúšať práve Penarium. Táto hra je založená na osvedčených princípoch zábavy, kedy ovládate postavičku menom Willy, ktorá musí behať, skákať a vyhýbať sa všemožným smrtiacim nástrahám. Príbeh hry je zasadený do zlovestnej cirkusové arény, kde ste pre pobavenie obecenstva nútení vyhýbať sa všetkým útokom a nástrahám.

After Burner Climax – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Hra After Burner Climax je klasikou od japonskej hernej spoločnosti SEGA. Je to arkáda, v ktorej osedláte bojové stroje zvučných mien, akými sú napríklad F-14D Super Tomcat, F-15E Strike Eagle, X-47B alebo F/A-18E Super Hornet. V hre vás čaká 20 misií, ktorých súčasťou sú nebezpeční a draví nepriatelia.

DISTRAINT: Deluxe Edition – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

DISTRAINT je hororová adventúra s kreslenou grafikou, ktorá rozpráva príbeh o ambicióznom mladom mužovi, ktorý sa chce stať partnerom vo veľkej spoločnosti.

macOS

Battery Indicator – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Aplikácia Battery Indicator ukazuje zostávajúce percentá a čas do vybitia batérie. Aplikácia môže byť užitočná pre majiteľov Macov s macOS Siera 10.12.2 a novším, kedže Apple sa rozhodol túto informáciu odstrániť s operačného systému.

Worms Revolution – Deluxe Edition – 8,99€ (pôvodná cena 16,99)

Známi červíci sú späť. Deluxe edícia obsahuje okrem pôvodnej hry navyše aj DLC Funfair, Mars a editor úrovní.

SimCity: Complete Edition – 5,49€ (pôvodná cena 32,99€)

SimCity je budovateľskou stratégiou, kde každá voľba prinesie efekt v podobe zmeny charakteru mesta, stavu celého regiónu, a dokonca ovplyvní i ostatných. Máte možnosť budovať vizuálne a funkčné originálne mestá s atmosférou podľa ich vlastných rozhodnutí. Simulácia mesta prebieha vo všetkých viditeľných aspektoch – Simíci v každom budú meste získavať prácu a zase o ňu prichádzať, kupovať domy, prosperovať, alebo mesto ekonomicky zaťažia.

Complete edition obsahuje nasledujúce DLC:

• SimCity: Cities of Tomorrow
• Amusement Park
• Airship Set
• Heroes and Villains Set
• French, British and German City sets

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť