Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #1 týždeň

Aj prvý víkend v novom roku 2019 sme si pre vás prichystali zoznam zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac. V 1. týždni je pre iOS zariadenia v zľave niekoľko hier, meditačná aplikáciaaplikácie na úpravu fotografií.  Pre počítače Mac sa v zľave ocitli aplikácie na vektorovú grafiku a editovanie fotografií.

iOS

Flight Unlimited Las Vegas – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Letecký simulátor, v ktorom si zalietate a budete plniť rôzne misie v okolí mesta Las Vegas.

Pixel Boat Rush – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Pixel Boat Rush je zábavná závodná hra, v ktorej môžete vybaviť váš rýchlostný čln zbraňami. Hra ponúka rozsiahlu kampaň s RPG prvkami s množstvom člnov, ktoré môžete upravovať.

SnapFun Pro – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Podľa vývojárov je to najzábavnejšia aplikácia na svete. SnapFun Pro vás premení na monštrum, mimozemšťana, zlodeja…

Wildfulness: Meditate & Relax – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Wildfulness: Meditate & Relax je meditačná aplikácia, ktorá vás vtiahne do lona prírody.

Animatix – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Aplikácia Animatix premení vaše fotografie na fascinujúce animácie a karikatúry.

The House of Da Vinci – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

The House of Da Vinci je hra z dielne slovenských tvorcov, ktorá vyšla aj vo verzii pre počítače. Hra vás zavedie do Florencie v roku 1506. V úlohe študenta sa pozriete do domu majstra Da Vinciho a zistíte, že záhadne zmizol. Pokazil sa niektorý z jeho úžasných vynálezov? Našiel ho zabijak vyslaný cirkvou? To sú otázky, ktoré si budete klásť pri postupnom odhaľovaní záhad vo svete, ktorý je inšpirovaný renesanciou a skutočnými vynálezmi a návrhmi majstra Leonarda.

Rogue Hearts – 0,49€ (pôvodná cena 2,29€)

Rogue Hearts je online taktická RPG hra. Hra ponúka niekoľko lokalít a množstvo náhodne generovaných dungeonov.

Photo Scanner Plus – 1,09€ (pôvodná cena 4,49€)

Photo Scanner Plus je aplikácia na digitalizáciu fotografií.Aplikácia sama rozpoznáva okraje fotografií, automaticky ich otáča a uloži do digitálneho albumu vo vašom iOS zariadení.

macOS

Affinity Photo – 43,99€ (pôvodná cena 54,99€)

Aplikácia Affinity Photo je jednou z kvalitných alternatív k Photoshopu. O jej schopnostiach svedčí aj ocenenie najlepšia aplikácia pre Mac OS za rok 2015. Obsahuje množstvo jednoduchých aj pokročilých nástrojov na rôzne úpravy. Vytvorená bola s ohľadom na rýchle retušovanie fotografií. Podporuje farebný model CMYK, prácu s formátom RAW, 16-bitovú úpravu, ako aj farebný gamut LAB. Nechýba ani podpora pre pluginy z Photoshopu a súbory typu PSD. Medzi funkciami sa nachádza aj dávkové spracovanie fotografií, tvorba panoramatických snímok, skladanie HDR snímok, či rastrové filtre a množstvo ďalších funkcií.

SimCity 4 Deluxe Edition – 5,49€ (pôvodná cena 21,99€)

V hre SimCity môžete postaviť to najrealistickejšie mesto aké si môžete predstaviť. Vaše mesto ožije ruchom stavenísk dopravy a životom vašich Simov. Postavte sídla, mosty cez kaňony a mrakodrapy v centrách. SimCity 4 Deluxe Edition obsahuje ako SimCity 4, tak i datadisk Rush Hour, ktorý vám dá väčšiu kontrolu nad hromadnou dopravou a dve katastrofy navyše.

Affinity Designer – 43,99€ (pôvodná cena 54,99€)

Affinity Designer je aplikácia na vektorovú grafiku a dizajn. Či už pracujete s grafikou pre marketingové materiály, internetové stránky, ikony, návrh používateľského rozhrania, alebo chcete vytvoriť umelecké dielo aplikácia vám zmení spôsob, akým pracujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.