iTunes Store a AirPlay 2 prichádzajú na Samsung Smart TV

Samsung iTunes TV

Apple zjavne našiel spôsob, ako kraľovať obývačkám aj bez toho, aby musel predávať vlastný televízor či nútiť ľudí do kupovania Apple TV.

Spoločnosť sa totiž rozhodla expandovať a prináša iTunes Movie Store na televízory Samsung. Obchod s filmami a televíznymi seriálmi bude dostupný už túto jar pre aktuálne modely Samsung Smart TV. Kým na tohtoročných modeloch bude iTunes Store predinštalovaný, na minuloročných modeloch bude sprístupnený po softvérovom update.

Užívatelia si tiež budú môcť vychutnať možnosť streamovania filmov v 4K HDR, ako aj podporu pre služby Samsungu vrátane Universal Guide, Bixby a Search.

Ďalšou novinkou je podpora AirPlay 2, ktorá umožní užívateľom streamovať obsah z Apple zariadení do televízorov. Funkcia je určená pre nové modely QLED TV (4K aj 8K), Frame TVSerif TV, ako aj pre ostatné Samsung UHD a HD televízory.

“Tešíme sa z možnosti priniesť zážitky s iTunes a AirPlay 2 ešte väčšiemu množstvu zákazníkov po celom svete prostredníctvom Samsung Smart TV, takže užívatelia iPhonu, iPadu a Macu budú mať opäť ďalší spôsob, ako si vychutnať svoj obľúbený obsah na tej najväčšej obrazovke v domácnosti,” prehlásil Eddy Cue.

Samsung iTunes TV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.