Zaplať starým za nový: iStores ponúka odkúpenie starých Apple zariadení

Pokukujete po novom Apple zariadení, no neviete čo so svojim terajším? Nechcete sa naťahovať po bazároch, ani ho nechať ležať v zásuvke? Využite možnosť výkupu v iStores.

Pri nákupe nového MacBooku, iPhonu alebo iPadu môžete do predajne doniesť svoje staré zariadenie, ktorého hodnota sa následne odráta z celkovej ceny nákupu. Výkupná cena závisí od stavu vášho zariadenia, vybrané príklady nájdete v tabuľke nižšie.

Zariadenia sa môžu navzájom kombinovať, môžete tak napríklad doniesť na výkup svoj starý iPhone a dostať zľavu na nový MacBook Pro. Vaše staré zariadenie však musí byť funkčné. V opačnom prípade môžete využiť službu ekologickej recyklácie.

Nový produkt môžete zakúpiť aj na splátky a doniesť môžete dokonca mobilné zariadenie od iných výrobcov. Viac informácií sa dozviete na webe iStores alebo priamo na miestnej iStores predajni, kde vám personál taktiež vyráta celkovú výkupnú cenu vášho zariadenia.

komentár
  1. Dobrý deň prosím vás taká otázočka chcel by som strašne veľmi silno iPhone 14 pro bohužiaľ nemali ho keď som si ho chcel kúpiť a nevydržal som to kúpil som si 14 ku obyčajnú, No a teraz mi tak vrtá hlavou či neexistuje dáka možnosť že ja dám moju 14 ku a do platím nejakú sumu a dostanem sa k 14 pro.. Táto moja je ešte do decembra v záruke

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.