Spotify testuje Premium Duo, predplatné pre páry a spolubývajúcich

Premium Duo 800x400 - Spotify testuje Premium Duo, predplatné pre páry a spolubývajúcich

Spotify začalo vybraným zákazníkom ponúkať Premium Duo, zľavnené predplatné pre dvojice.

Používatelia hudobnej služby v Poľsku, Dánsku, Írsku, Kolumbii a Čile môžu testovať novú formu predplatného menom Premium Duo. Ide v podstate o kompaktnejšiu verziu rodinného predplatného pre dve osoby. Služba stojí 12,49 eur (normálne predplatné pre jednu osobu je za 9,99 eur). 

Služba je podobne ako Premium Family určená pre ľudí žijúcich pod jednou strechou, teda páry alebo spolubývajúcich. Teoreticky nič nebráni tomu, aby ste sa na predplatnom dohodli s kamarátom, mali by ste však mať identickú adresu. Spotify to v minulosti pri rodinnom predplatnom preverovalo cez email, pýtali od zákazníkov dôkaz o trvalom bydlisku, aby tak predišli zneužívaniu.

Výhodnejšia cena však nie je jediným lákadlom Premium Duo. K dispozícii bude spoločný playlist Duo Mix, ktorý kombinuje hudobné odporúčania oboch používateľov do jedného. Pekným bonusom je tu možnosť nastaviť si oddychový alebo skôr rýchlejší hudobný mix. Taktiež je k dispozícii možnosť zdieľať medzi sebou svoje vlastné playlisty.

Služba zatiaľ nie je dostupná na Slovensku a ak v dohľadnej dobe bude, nie je jasné, koľko si za ňu bude Spotify pýtať. Prémiové predplatné je totiž u nás výrazne lacnejšie ako na ostatných európskych trhoch, na mesiac vychádza len na 6 eur. Rodinné predplatné pre maximálne šesť osôb zas na 9 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…