fbpx

Web Applu ukrýva novú fotografiu AirPower s iPhone XS

airpower apple 100735600 orig 600x343 - Web Applu ukrýva novú fotografiu AirPower s iPhone XS

Apple včera aktualizoval AirPods a okrem nových vychytávok dostali tieto slúchadlá aj novú webstránku. Pre sklamanie mnohých však zmizli zmienky o nabíjačke AirPower, ktorá bola predstavená spolu s iPhone X a iPhone 8 na jeseň/podzim 2017.

Odvtedy sa Apple snažil akoby zakryť všetky zmienky o nabíjačke, no nie vždy sa mu to darí. Zmienky o AirPower nabíjačke síce z webu zmizli, ale v zdrojovom kóde sa ešte stále nachádzajú. Ba čo viac, ukrýva sa tam aj odkaz na novú marketingovú fotku, ktorá prezentuje nabíjačku, na ktorej je položené dobíjateľné puzdro a iPhone XS.

Apple mal údajne využiť fotografiu na prezentovanie možnosti nabíjania nového puzdra pomocou bezdrôtovej technológie Qi. Práve tú má využívať aj chystaná AirPower nabíjačka, ktorá mala podľa slov spoločnosti vyjsť ešte minulý rok. K tomu však nedošlo a snaha Applu skryť z webu akékoľvek zmienky o produkte vyvolali špekulácie o tom, či nedošlo k zrušeniu produktu. The Wall Street Journal však s odvolaním na svoje zdroje uvádza, že Apple zahájil výrobu. Podľa analytika Ming-Chi Kuo vraj spoločnosť plánuje vydať nabíjačku v prvej polovici roka 2019.

airpower iphone xs image 800x611 - Web Applu ukrýva novú fotografiu AirPower s iPhone XS

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Booking.com

Send this to a friend