fbpx

watchOS 6 prinesie veľmi žiadanú funkciu

Apple Watch Spotify

watchOS 6 prinesie novú možnosť, ktorá isto poteší nie jedného užívateľa. Podľa zahraničného serveru TechCrunch, bude možné (počínajúc watchOS 6) z Apple Watch vymazať predinštalované aplikácie.

Apple Watch Series 4 Display

Práve vďaka tejto funkcii bude podľa informácií možné zo zariadenia odstrániť mnohé, Applom predinštalované aplikácie ako je Budík, Časovač, Stopky, Remote, Vzdialené ovládanie kamery, Rádio, Walkie-Talkie, EKG, Dýchanie, Hluk, Sledovanie cyklov a ďalšie.  Niektoré základné aplikácie ako Správy či Srdcová frekvencie sa nebudú dať odstrániť.

applewatchseries4ecgfeature - watchOS 6 prinesie veľmi žiadanú funkciu

O úplne novú funkciu sa ale nejedná. Nie priamo, ale niektoré predinštalované aplikácie sa dajú z Apple Watch odstrániť. Menovite sa jedná o Kalendár, Akcie a Počasie. Predinštalované aplikácie sa vymažú iba v prípade, že sa na spárovanom iPhone (ten, ktorý je spárovaný s iPhonom) odinštaluje odpovedajúca aplikácia. Tento postup ale nefunguje pre všetky aplikácie. Aplikácie na Apple Watch ako je Časovač alebo Rádio, nemajú na iPhone odpovedajúcu aplikáciu a nedajú sa tak odinštalovať. V tomto prípade ale, watchOS 6 umožní vymazať takmer každú predinštalovanú aplikáciu na Apple Watch.

 

Zdroj: MacRumors

2 komentáre

  1. debil píše:

    Budík okej, ale Časovať? take tam nemam .. kaslite na to, radsej rychlo opiste tento clanok: https://zive.aktuality.sk/clanok/140849/apple-pay-pozname-termin-startu-sluzby-v-sr/?AT=wgt.all_najcitanejsie.c.x…A.

    sice, naco to pisat, ved to uz kazdy vie. a nie z macblogu

  2. Dan píše:

    Ušla mi pointa . K čomu bude dobre mazať tieto aplikácie?

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Send this to a friend