watchOS 6 prinesie veľmi žiadanú funkciu

Apple Watch Spotify

watchOS 6 prinesie novú možnosť, ktorá isto poteší nie jedného užívateľa. Podľa zahraničného serveru TechCrunch, bude možné (počínajúc watchOS 6) z Apple Watch vymazať predinštalované aplikácie.

Apple Watch Series 4 Display

Práve vďaka tejto funkcii bude podľa informácií možné zo zariadenia odstrániť mnohé, Applom predinštalované aplikácie ako je Budík, Časovač, Stopky, Remote, Vzdialené ovládanie kamery, Rádio, Walkie-Talkie, EKG, Dýchanie, Hluk, Sledovanie cyklov a ďalšie.  Niektoré základné aplikácie ako Správy či Srdcová frekvencie sa nebudú dať odstrániť.

O úplne novú funkciu sa ale nejedná. Nie priamo, ale niektoré predinštalované aplikácie sa dajú z Apple Watch odstrániť. Menovite sa jedná o Kalendár, Akcie a Počasie. Predinštalované aplikácie sa vymažú iba v prípade, že sa na spárovanom iPhone (ten, ktorý je spárovaný s iPhonom) odinštaluje odpovedajúca aplikácia. Tento postup ale nefunguje pre všetky aplikácie. Aplikácie na Apple Watch ako je Časovač alebo Rádio, nemajú na iPhone odpovedajúcu aplikáciu a nedajú sa tak odinštalovať. V tomto prípade ale, watchOS 6 umožní vymazať takmer každú predinštalovanú aplikáciu na Apple Watch.

 

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť