Očakávaný iPhone SE 2 – vieme viac!

Nástupca populárneho modelu Apple smartfónu by sa mal objaviť už budúci rok. S blížiacim sa termínom odhalenia prichádzajú na svetlo aj nové informácie o dizajne, cene či parametroch.

Ako sme písali nedávno, nový model by mal vychádzať z iPhone 8. Rovnaký zovňajšok však bude ukrývať najnovší čip A13 a 3 GB RAM. Podľa nových správ od analytikov by mal SE ponúknuť 64 a 128 GB úložiská. Pokiaľ ide o farbu, na výber budete mať tri odtiene. Známu space gray, striebornú a červenú.

To, čo zaujíma mnohých, je logicky cena. Tú odborníci odhadujú na 400 dolárov. Očakávanej novinky by sme sa podľa predpovedí analytikov mali dočkať v prvom štvrťroku 2020.

komentáre
 1. iphone 6-8 su nevzhladne zariadenia. ipSE ma jednoznacne najlepsi dizajn v historii iphonov + je to ta najoptimalnejsia velkost pre vreckove zariadenia akym je smartphone.
  je smutne ze sa rozhodli ozivit=zabit SE takymto ponizujucim sposobom..

  0
  0
 2. Absolutne suhlasim s predchazajucimi dvoma komentarmi. Bude to nevzhladna hnusna lopata, ktora sa nezmesti do vrecka. Co si kupim ked mi dosluzi lahky a maly iPhone 5S ?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.