Kedy a s akou výbavou uvidíme iPhone SE2?

Nová generácia populárneho modelu by mohla prísť už začiatkom budúceho roka. Čo podľa analytikov prinesie?

Podľa spoľahlivého analytika Ming Chi-Kua, by novinka mala ponúknuť rýchlejší čip A13 a 3GB RAM pamäte. Dizajnovo by mala vychádzať z iPhone 8. Cenovo dostupný smartfón by podľa odborníka mohol byť tou správnou voľbou pre súčasných vlastníkov šestkových iPhonov. Obľúbený model by mohol disponovať Touch ID a fotoaparátom s jednou šošovkou, čo priaznivo ovplyvní jeho cenu.

Súťažte s MacBlogom o slúchadlá Beats EP

komentáre
  1. Som majitelom 6ska a presne takymto typom mobilu by som upgradeoval. TouchID je super aj velkost displeja mi vyhovuje. Uz sa nan tesim.

    0
    0
  2. Skôr sa mi pačila verzia rovnakych rozmerov ako 5,5s,SE avšak s displejom na celej jeho strane. Proste klasicky dizajn značky. Či mna sa tyka som s jablkom skončil dojazdim SEčko a prejdem potom na nieco uplne iné.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.