Apple vydal tvOS 12.2.1

Apple vydal novú systémovú aktualizáciu tvOS 12.2.1 určenú pre aktuálne generácie Apple TV.

Nová aktualizácia určená ako pre Apple TV 1080p, tak pre Apple TV 4K, prichádza len krátko po vydaní tvOS 12.2 a pravdepodobne sa zameriava na opravy chýb a vylepšenia stability. Nutno dodať, že Apple v prípade aktualizácií tvOS neposkytuje informácie o obsahu týchto aktualizácií. Výnimkou sú veľké aktualizácie, kedy Apple priblíži informácie pri najbližšom zapnutí. Posledná veľká aktualizácia, tvOS 12.2, priniesla vylepšený AirPlay 2.

Užívatelia si môžu systém aktualizovať cez Nastavenia – Systém – Aktualizácia softvéru. V prípade, že máte aktivované automatické updaty, zariadenie sa vám už zrejme v noci aktualizovalo samo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.