Apple spúšťa súťaž o najlepšie iPhone fotografie

shotoniphone sydney australia 2 800x543 - Apple spúšťa súťaž o najlepšie iPhone fotografie

Apple zahájil súťaž o najlepšie fotografie zhotovené na iPhone. Výherné fotky budú súčasťou celosvetovej reklamnej kampane.

Reklamná kampaň Shot on iPhone má v Cupertine už dlhoročnú tradíciu, spoločnosť s ňou začala ešte krátko po predstavení iPhonu 6. Každý rok sa vyberie niekoľko amatérskych fotiek a videí, ktoré Apple neskôr použije ako materiál na billboardy alebo televízne reklamy. Výsledky sú častokrát úchvatné.

Tento rok na to ide Apple o niečo formálnejšie a ohlásil oficiálnu súťaž o najlepšie iPhone fotografie. Svoje fotky môže do súťaže predložiť úplne každý, jedinou podmienkou je ich zhotovenie na ktoromkoľvek iPhone. Príspevky môžete nahrať na Instagram alebo Twitter s hashtagom # ShotoniPhone alebo priamo mailom na shotoniphone@apple.com vo formáte súboru krstnémeno_priezvisko_modeliphonu.

Shot on iPhone Challenge Announcement Woman in front of Petra - Apple spúšťa súťaž o najlepšie iPhone fotografie
Foto: Erdem Summak. Zhotovené na iPhone 7.

Fotky bude hodnotiť 11-členná porota pozostávajúca zo zamestnancov Applu, ako aj profesionálnych fotografov. Nájdeme medzi nimi aj šéfa marketingu Phila Schillera, vedúceho fotografickej divízie Applu Jona McCormacka, čínsku výtvarnú umelkyňu Chen Man alebo bývalého dvorného fotografa Bieleho domu, Peta Souzu.

Čas na odovzdanie vlastnej tvorby máte do 7. februára. 10 výherných fotografií sa objaví na reklamných billboardoch, v kamenných predajniach, sociálnych sieťach a ďalších propagačných materiáloch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 69 380x220 - Neoficiálny archív Apple prakticky skončil
pokračovanie článku

Neoficiálny archív Apple prakticky skončil

Možno si ešte pamätáte na projekt dokumentujúci históriu Apple, o ktorom sme nedávno informovali. Netrvalo dlho a k slovu sa prihlásili…
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…