Apple spúšťa súťaž o najlepšie iPhone fotografie

Apple zahájil súťaž o najlepšie fotografie zhotovené na iPhone. Výherné fotky budú súčasťou celosvetovej reklamnej kampane.

Reklamná kampaň Shot on iPhone má v Cupertine už dlhoročnú tradíciu, spoločnosť s ňou začala ešte krátko po predstavení iPhonu 6. Každý rok sa vyberie niekoľko amatérskych fotiek a videí, ktoré Apple neskôr použije ako materiál na billboardy alebo televízne reklamy. Výsledky sú častokrát úchvatné.

Tento rok na to ide Apple o niečo formálnejšie a ohlásil oficiálnu súťaž o najlepšie iPhone fotografie. Svoje fotky môže do súťaže predložiť úplne každý, jedinou podmienkou je ich zhotovenie na ktoromkoľvek iPhone. Príspevky môžete nahrať na Instagram alebo Twitter s hashtagom # ShotoniPhone alebo priamo mailom na shotoniphone@apple.com vo formáte súboru krstnémeno_priezvisko_modeliphonu.

Foto: Erdem Summak. Zhotovené na iPhone 7.

Fotky bude hodnotiť 11-členná porota pozostávajúca zo zamestnancov Applu, ako aj profesionálnych fotografov. Nájdeme medzi nimi aj šéfa marketingu Phila Schillera, vedúceho fotografickej divízie Applu Jona McCormacka, čínsku výtvarnú umelkyňu Chen Man alebo bývalého dvorného fotografa Bieleho domu, Peta Souzu.

Čas na odovzdanie vlastnej tvorby máte do 7. februára. 10 výherných fotografií sa objaví na reklamných billboardoch, v kamenných predajniach, sociálnych sieťach a ďalších propagačných materiáloch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.