Druhá generácia AirPods už v najbližších mesiacoch?

Objavili sa nové správy o druhej generácií bezdrôtových slúchadiel od Applu. Na trh by sa mohli dostať ešte v prvej polovici tohto roka.

Tvrdí to server DigiTimes, ktorý je napojený na zdroje v dodávateľskom reťazci v Číne. Podľa neho by AirPods mali prísť v prvej polovici 2019, čo je taktiež v súlade s predpoveďou známeho Ming-Chi Kua. Ten hovorí o prvom štvrťroku 2019.

Nové AirPods by okrem obalu s bezdrôtovým nabíjaním mali dostať aj bližšie nešpecifikované fitness funkcie, čím by sa mohli dopĺňať napríklad s Apple Watch. Tento model slúchadiel sa prvýkrát objavil ešte v novembri na regulačnom úrade pre Bluetooth periférie. Fungujú na novom štandarde Bluetooth 5.0, zatiaľ čo aktuálne AirPods na staršom 4.0.

Správa taktiež hovorí o nasledujúcej generácií slúchadiel, ktoré by na trh mali prísť v roku 2020. Ponúknu celkom nový dizajn a odolnosť voči vode a potu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?