Apple na svojom YouTube kanáli zverejnil nové videá prezentujúce iPad Pro

Apple včera pridal na svoj YouTube kanál novú sériu videí s iPadom Pro. V týchto videách prezentuje Apple rôzne funkcie a schopnosti tohto nového zariadenia. 

Celkovo sa jedná o 5 videí, ktoré sa zameriavajú na písanie poznámok, prechod na digitálnu verziu papiera skenovaním dokumentov, hostovanie podcastu, navrhovanie priestoru aplikáciou Meradlo a vytváranie prezentácie pomocou Keynote. Každé video má zhruba minútu a je vytvorené v štýle návodu.

Okrem iného sú vo videách prezentované rôzne funkcie ako je multitasking, Apple Pencil 2, kamera, Drag&Drop v aplikácií Files, AirPlay, rozšírená realita, USB-C port pre pripojenie príslušenstva a mnoho ďalšieho. Je spomenutých aj niekoľko špecifických aplikácií ako je Keynote, GarageBand a Notability.

Jedná sa o prvú samostatnú iPad Pro sériu videí v štýle návodu i keď sa už iPad Pro objavil vo videách s piatimi dôvodmi, prečo môže byť iPad Pro “vaším ďalším počítačom”.

11 a 12.9 palcový model iPadu Pro boli prvý krát predstavené v októbri. Nový iPad disponuje edge-to-edge displejom s Face ID a bez tlačidla Domov. iPad je poháňaný výkonným A12X procesorom, ktorý sa môže svojím výkonom porovnávať s mnohými MacBookmi. USB-C port umožňuje pripojenie 4K monitorov a príslušenstva. iPad je možné rozpoznať aj podľa jeho tenšieho tela.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.