Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #3 týždeň

Tretí týždeň dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac. Pre macOS je v akciovej cene legendárna strategická hra
Command & Conquer: Generals v deluxe edícii. Pre  iOS zariadenia môžete nájsť mix hier a užitočných aplikácii.

iOS

Magic Call Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Ocitli ste sa v nepríjemnej situácii alebo v nudnom, bezvýznamnom rozhovore? Neviete ako ukončiť túto situáciu. Tak potom je tu pre vás aplikácia Magic Call Pro, ktorá simuluje prichádzajúci hovor.  Môžete si ho jednoducho naplánovať, nastaviť volajúceho z kontaktov, nastaviť zvonenie, vybrať hlas…

PDF Max Pro – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

PDF Max Pro je čítačka PDF súborov pre iOS zariadenia. Umožňuje zvýrazňovať text, pridávať poznámky, vkladať text, pečiatky alebo podpis.

Backup Contacts + Restore – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Pomocou aplikácie Backup Contacts + Restore môžete jednoducho zálohovať a obnoviť všetky vaše kontakty.

File Hub Pro – 3,39€ (pôvodná cena 5,49€)

File Hub Pro je komplexný správca súborov pre iOS zariadenia. Aplikácia spolupracuje so všetkými populárnymi cloudovými službami ako: iCloud, Google drive, Dropbox, Box, OneDrive, podporuje protokoly na lokálny prenos súborov:FTP, SFTP, WebDAV a Windows SMB. Dokáže rozbaľovať archívy: ZIP, RAR, 7-zip, CBZ, CBR, TAR, BZ2, GZ. Navyše je to ešte aj textový editor, prehrávač video a audio súborov, čítačka PDF súborov…

AdBlocker⁺ – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

AdBlocker⁺ je nástroj na blokovanie reklamy pre internetový prehliadač Safari.

Bow Island – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

V hre Bow Island si na čarovnom ostrove zastrieľate z luku.

PersoPhoto – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Potrebujete fotku na doklady ale nechce sa vám ísť k fotografovi? Tak potom je tu aplikácia PersoPhoto. Do aplikácie stačí importovať fotku, na ktorej je zachytená vaša tvár a orezať ju. PersoPhoto potom vytlačí koláž so štyrmi fotografiami.

Depello – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Aplikácia Depello je nástroj na úpravu fotografií, ktorý premení obrázky a fotografie na čierno – biele, ale zachová a zdôrazní farbu podľa vášho výberu, vďaka čomu môžete vytvoriť nádherné diela.

Phone Drive: File Storage Sync – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Pomocou aplikácie Phone Drive: File Storage Sync premeníte váš iPhone alebo iPad na prenosný bezdrôtový disk pre váš Mac. Môžete napríklad jednoducho prenášať súbory, prehrávať multimédia alebo otvárať PDF súbory.

Beast Towers – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Beast Tower je unikátna tower defense hra, ktorá ponúka 40 rôznych veži, 60 nepriateľov a 19 levelov.

Incredible Box – zadarmo (pôvodná cena 2,99€)

Incredible Box je puzzle hra, v ktorej musíte premiestniť blok na správne miesto. Hra obsahuje viac ako 100 levelov.

Block vs Block II – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Block vs Block II je v podstate Tetrsis, ktorý podporuje aj multiplayer.

Death Point – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

Death Point je špionážna hra plná vzrušenia a emócii ktorá sa odohráva v postapokaliptickej budúcnosti, ktorá neodpúšťa chyby a nedáva žiadnu šancu prežiť slabým. Hra obsahuje 10 misií približne s 12 hodinovým gameplayom.

Braveland – 0,99€ (pôvodná cena 3,39€)

Braveland je ťahová stratégia, ktorá vyšla aj vo verzii pre PC. Herný systém sa nesie v duchu ťahových stratégií. K dispozícii budete mať sedem jednotiek. Každá z nich je ohodnotená hviezdami. Limit 15-tich hviezd pre svoju armádu, vás donúti v neskorších fázach hry mierne taktizovať a dobre si rozmyslieť, koho v boji budete potrebovať najviac. Okrem samotných vojakov môžete vylepšovať vlastnosti svojho hrdinu, a to nielen získavaním levelov za súboje, ale aj brnením, prilbou, zbraňou a opaskom, ktoré nakúpite za našetrené peniaze. Do tretice váš výkon ovplyvnia aj samotné
vlastnosti vášho hrdinu: sila, obrana, odolnosť voči kúzlam a energia. Tie zvyšujete každým levelom a aj vďaka svätyniam, ku ktorým sa dostanete po porazení nepriateľov.

macOS

Command & Conquer: Generals Deluxe Edition – 5,49€ (pôvodná cena 10,99 €)

Command & Conquer Generals je populárna real time stratégia, ktorá vás zavedie do sveta moderných vojnových konfliktov. Vyberte si generála, s ktorým budete kontrolovať ohromné armády po celom
svete. Budete veliť jednej z troch unikátnych strán, každá má svoju výzbroj pre boj na zemi i vo vzduchu.

Earth 3D – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Objavte množstvo fascinujúcich a užitočných informácii o našej planéte pomocou aplikácie Earth 3D . Aplikácia zobrazuje 3D model Zeme, mapy, nočnú oblohu, viac ako 2600 rôznych objektov, atlas zvierat a rastlín …

SkySafari 6 – 7,99€ (pôvodná cena 12,99€)

SkySafari 6 je planetárium, vďaka ktorému budete mať hviezdy a galaxie na dosah. Aplikácia obsahuje databázu s viac ako 120 000 hviezdami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.