Samsung tento rok po vzore Applu predstaví tri nové telefóny

Predstavenie novej vlajkovej lode od Samsungu sa blíži a s ním aj početné úniky. Ten najnovší hovorí o celkom troch rôznych modeloch. 

Fotografia od známeho Evana Blassa zobrazuje Galaxy S10 v troch veľkostiach a konfiguráciách. Volať by sa mali S10E, S10 a S10+ a ponúknuť uhlopriečky s veľkosťou 5,8“, 6,1“ a 6,4“ – teda veľmi podobné aktuálnemu triu iPhonov XR, XS a XS Max. 

https://twitter.com/evleaks/status/1086499524456132608

S výnimkou toho, že S10E s najmenším 5,8“ displejom bude cenovo najdostupnejším modelom a dostane len dva zadné fotoaparáty. S10 a S10+ ich budú mať tri, taktiež s dvojicou predných selfie kamier. Tie nebudú potrebovať výrez, ale malú dierku obklopenú displejom. Ide o najnovší smartfónový trend v roku 2019.

Všetky tri telefóny dostanú senzor odtlačkov vstavaný do displeja. Hovorí sa taktiež o ultra prémiovom modeli Galaxy S10 X, ktorý by mohol obsahovať ešte väčší displej a 5G konektivitu. Vo zverejnených benchmarkoch však nové smartfóny výrazne zaostávajú za minuloročným iPhonom XS.

Samsung zariadenia plánuje predstaviť o mesiac, 20. februára na svojom Unpacked evente v Bill Graham Civiv Auditorium v San Franciscu. V rovnakej hale zvykol svojho času produkty predstavovať aj Apple. 

Samsung odhalí Galaxy S10 už 20. februára

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.