Apple na svoj YouTube kanál pridal tri nové Memoji reklamy

Apple pred pár dňami pridal na svoj YouTube kanál trojicu nových Memoji reklám v hlavnej úlohe s Arianou Grande, Khalidom a Florida Georgia Line. 

Videá vyzdvihujú vydanie nového albumu Ariany Grande “Thank U, Next”, Khalidov nový singel “Talk” a nadchádzajúce vydanie country albumu “Can’t Say I Ain’t Country” od Florida Georgia Line, ktorý má vyjsť už 15. februára. Všetky tieto skladby a albumy bude možné streamovať z Apple Music.

https://www.youtube.com/watch?v=YxLCwfA1cLw

https://www.youtube.com/watch?v=Qgy6LaO3SB0

https://www.youtube.com/watch?v=7yPJXGO2Dcw

Ariana Grade a Florida Georgia Line boli nominovaní na ocenenie GRAMMY, ktoré buúe vysielané na stanici CBS o 20:00 východného amerického času. Ariana Grande a ďalší nominanti, ako je Shawn Mendes a Kacey Musgraves sa objavujú aj na Memoji billboardoch v Los Angeles.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.