Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #6 týždeň

Šiesty týždeň dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac prináša pre Mac užitočnú utilitu na kopírovanie text a objektov do schránky. Pre iOS zariadenia tu máme mix hier a aplikácii a niekoľko hier tu máme aj pre Apple TV.

iOS

Office Story – 1,09€ (pôvodná cena 4,49€)

Hra, v ktorej sa budete snažiť vytvoriť z malého garážového start-upu veľkú spoločnosť.

AR Planes – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

AR Planes je aplikácia, ktorá vám zobrazí informácie o lietadlách letiacimi nad vami v rozšírenej realite.

Fowlst – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Fowlst akčná hra o sove, ktorá z nejakého dôvodu uviazla v pekle. Vašou úlohou bude v tejto hre sa prebojovať cez strašidelné komory, zabíjať démonov a bossov a obchodovať s uchmatnutou korisťou a kupovať si nové zbrane.

DataRocket – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

DataRocket vás bude informovať o spotrebe dát v aktuálnom zúčtovacom období. Aplikácia ponúka widget a na zostávajúce dáta vás bude upozorňovať v 10% intervaloch.

Valleys Between – 2,29€ (pôvodná cena 3,39€)

Vytvorte prekvitajúci, krásny svet vytváraním života, rozvojom spoločenstiev a objavovaním tajných tajomstiev údolia. Valleys Between je zaujímavá logická hra, ktorá získala niekoľko ocenení:

Overall Outstanding – Play by Play 2017
Excellence in Design – Play by Play 2017
Audience Choice – Play by Play 2017
Nominated for Best Indie Game – TapTap Game Awards 2018

Epica 2 Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Podľa autorov aplikácie je Epica 2 Pro najobľúbenejšia aplikácia na fotenie na svete. Ponúka rôzne špeciálne efekty a scény, vďaka ktorým sa stanete kúzelníkom, paladínom, svalnatými mužmi alebo krásnymi králikmi…

Delta-V Racing – zadarmo (pôvodá cena 1,09€)

Pretekajte na najkrajších pretekárskych dráhach v galaxii a uchmatnite si víťazstvo v “najcoolovejších” vesmírnych lodiach. Avšak pozor, niekedy nestačí byť len rýchly, závod musíte zvládnuť aj takticky, pretože na vás čaká množstvo zbraní a predsa nechcete byť zostrelený tesne pred cieľom.

Le Parker Extraordinaire – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

V hre Le Parker Extraordinaire sa prevtelíte do role kuchára, ktorý pečie ten najlepší dezert. Jeho tajný recept má len jeho láska – princezná, avšak zlý muži vtrhnú do jej komôr a unesú ju spolu s tajným receptom. Vašou úlohou bude zachrániť princeznú a získať recept. Hra Le Parker Extraordinaire získala množstvo kladných recenzií a je dostupná aj pre Apple TV:

“…one of the best retro-style platformers on the App Store” -Touch Arcade
“One of the most fun titles of 2016.” -Cult of Mac
CNET’s Best Mobile Games of 2016

XCOM: Enemy Within – 5,49€ (pôvodná cena 10,99€)

XCOM: Enemy Within vám zverí velenie nad tajnou polovojenskou organizáciou s názvom XCOM. Ako veliteľ XCOM sa musíte brániť pred desivou globálnou mimozemskou inváziou správou zdrojov, vývojom technológií a dohľadom nad bojovými stratégiami a taktikou jednotlivých jednotiek.

SteamWorld Heist – 5,49 € (pôvodná cena 10,99€)

Hra SteamWorld Heist je ťahová akčná stratégia, v ktorej velíte parne – riadení pirátsku posádku v sérii epických taktických prestreliek.

Civilization Revolution 2 – 5,49€ (pôvodná cena 10,99€)

Civilization Revolution 2 je ťahová strategická hra. Vašou úlohou bude vybudovať slávnu ríšu, ktorá obstojí v skúške času.

Just Talk – zadarmo (pôvodná cena 12,99€)

Aplikácia Just Talk prevedie hovorené slovo na text. Just Talk podporuje 32 jazykov, medzi ktorými môžete nájsť češtinu.

Forgotten Memories – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Forgotten Memories je hororová hra kombinujúca hádanky, survival prvky a boj o prežitie. V hre sa ocitnete v koži Rose Hawkinsovej, silnej nezávislej ženy, ktorá hľadá stratené dieťa…

Neon Chrome – 2,29€ (pôvodná cena 8,99€)

Neon Chrome je nekonečná akčná hra s procedurálne generovanými úrovňami a ničiteľným prostredím.

Kingdom Rush Vengeance – 3,49 € (pôvodná cena 5,49€)

Strategická hra, v ktorej sa budete snažiť obrániť svoje kráľovstvo pred nepriateľskými stvoreniami. Na to bude využívať rôzne veže a množstvo vylepšení.

To the Moon – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac. Hra je dostupná aj pre Apple TV.

macOS

Earth 3D – Animal Atlas – 0,49€ (pôvodná cena 3,39€)

Objavte svet prírody pomocou aplikácie Earth 3D – Animal Atlas. Otáčajte zemeguľu a pozorujte ako sa mení fauna a flóra v jednotlivých častiach sveta. Aplikácia obsahuje viac ako 200 zvierat, 400 rastlín, 1200 rôznych objektov a 1700 fotografií.

Copy’em Paste – 9,99€ (pôvodná cena 14,99€)

Aplikácia Copy’em Paste je produktívny pracovný nástroj, ktorý automaticky uchováva váš kopírovaný text, obrázky, odkazy, snímky obrazovky a ďalší obsah schránky a umožňuje vám ich kedykoľvek opätovne vložiť. Použite ho na kopírovanie a vkladanie položiek v dávkach a minimalizujte prepínanie sa medzi aplikáciami. Aplikácia vám umožní ušetriť množstvo času, ponúka množstvo funkcií a má jednoduché používateľské rozhranie.

PhotoScissors 5 – 16,99€ (pôvodná cena 24,99€)

PhotoScissors 5 je nástroj na odstránenie pozadia z vašich fotografií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?