Apple Card bude spustený v auguste

applecardtitanium 800x580 600x435 - Apple Card bude spustený v auguste

Počas zasadnutia ohľadom ziskov v treťom fiškálnom štvrťroku 2019, generálny riaditeľ Apple, Tim Cook potvrdil, že Apple plánuje spustiť svoju kreditnú kartu Apple Card už v auguste.

Stovky zamestnancov Apple v súčastnosti testujú túto kartu a tak sa Apple pomaly pripavuje na oficiálne spustenie. Tim Cook ale neposkytol žiadne bližšie informácie ohľadom spustenia Apple Card, takže môžeme spustenie očakávať kedykoľvek.

Vytvorená v spolupráci s Goldman Sachs je Apple Card hlboko integrovaná s Apple Pay a aplikáciou Wallet. Služba má k dispozícií aj fyzickú, titanovú kartu, ktorá sa dá použiť na miestach, kde nie je Apple Pay podporovaný.

apple card titanium - Apple Card bude spustený v auguste

Apple Card je možné použiť na štandardné nákupy aj na nákupy pomocou Apple Pay, pričom Apple poskytuje odmeny za obidva druhy transakcie. Zákazníci dostanú 3% cash-back na nákupy uskutočnené v obchodoch Apple Store, 2% cash-back na všetky nákupy uskutočnené pomocou Apple Pay a 1% cash-back na všetky ostatné nákupy.

Cash-back sa vracia denne (Daily Cash), teda je vyplácaný zákazníkom každý deň. Daily Cash sa pridáva do Apple Cash karty v aplikácií Wallet a môže byť použitý na platby, zaslanie finančnej sumy inej osobe alebo prevedenie prostriedkov na účet.

apple card interface spending - Apple Card bude spustený v auguste

V aplikácií Wallet bude Apple ponúkať rôzne funkcie na sledovanie rozpočtu. Farebne rozlíšené kategórie umožnia užívateľom získať prehľad, koľko míňajú na jedlo, aktivity, nakupovanie, zdravie, zábavu a iné.

Apple Card budepri svojom spustení dostupný iba v Spojených štátoch. V budúcnosti sa môže dostať aj do ďalších krajín.

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Booking.com

Recenzie

Send this to a friend