Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #38 týždeň

Aj v poradí už tridsiaty ôsmy tohtoročný týždeň sme pre vás pripravili zoznam dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a počítače Mac. Pre operačný systém iOS je v zľave množstvo hier od populárneho štúdia Team17,  ktoré stojí za hernou sériou Worms. Pre Macy je v akciovej cene legendárna stratégia Command & Conquer: Generals, alebo závodná hra Grid Autosport.

iOS

The Tiny Bang Story – 0,49€ (pôvodná cena 2,29€)

Život na malej planéte bol pokojný a bezstarostný, až kým nenastala veľká katastrofa – malá planéta bola zasiahnutá meteorom! Svet sa rozpadol a teraz jeho budúcnosť závisí len od vás! Použite vašu predstavivosť a kreativitu s cieľom obnoviť planétu. V hre The Tiny Bang Story budete musieť opraviť rôzne stroje a mechanizmy, ale aj riešiť rôzne hádanky.

Little Luca – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Hviezdy z oblohy náhle spadli na Zem. Sú všade po celom svete, v hlbokých oceánoch, na vysokých kopcoch. Vašou úlohou v hre Little Luca bude ich vrátiť späť, kam patria.

Returner Zhero – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

Returner Zhero je vesmírna logická hra. Vašou úlohou bude vyriešiť mimozemské hádanky v nádhernom sci-fi vesmíre.

Bring me Cakes – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Bring me Cakes je logická hra, inšpirovaná známou rozprávkou – Červená čiapočka. Vašou úlohou bude doniesť babičke sladké koláče…

Crazy Run – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Vyhnite sa všetkým blokom a zabehnite svoje osobné maximum. V hre Crazy Run si precvičíte svoje reakcie.

Pocket Anatomy – 1,09€ (pôvodná cena 9,99€)

Pocket Anatomy je atlas ľudského tela s viac ako 1000 rôznymi štruktúrami ako žily, orgány, tepny…

The Minims – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

The Minims je point to klik adnventúra, ktorá sa odohráva v minimalistickom svete Minimsov. Vašou úlohou bude zbierať rôzne predmenty, vyriešiť hádanky, príbeh opisuje vnútornú cestu človeka o jeho úlohe v spoločnosti a rodine.

Bus Simulator PRO 2017 – 1,09€ (pôvodná cena 5,49)

Vylepšite svoje vodičské schopnosti počas jazdenia po amerických mestách a cestách v tomto autobusovom simulátore – Bus Simulator PRO 2017. Vytvorite si svoje vlastné dopravné impérium s novými autobusmi a novými linkami. Vašou úlohou bude vyhnúť sa dopravným zápcham, nedostať pokuty za prekročenie rýchlosti a sledovať GPS aby ste dopravili vašich pasažierov načas na správne miesto. Za prepravu pasažierov budete zarábať peniaze, ktoré môžete použiť na odomknutie nových autobusov a liniek.

Osmos – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

“Osmos dostala ocenenie Hra roku a vstúpila do siene slávy v App Store!”

Ste malý organizmus, ktorý ak chce prežiť, musí absorbovať menšie organizmy. Ale treba dávať pozor na väčších predátorov!

Penarium – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Kto by chcel zaspomínať na staré časy a zahrať si poriadnu 2D arkádu, tak môže vyskúšať práve Penarium. Táto hra je založená na osvedčených princípoch zábavy, kedy ovládate postavičku menom Willy, ktorá musí behať, skákať a vyhýbať sa všemožným smrtiacim nástrahám. Príbeh hry je zasadený do zlovestnej cirkusové arény, kde ste pre pobavenie obecenstva nútení vyhýbať sa všetkým útokom a nástrahám.

The Escapists – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

V hre The Escapists preberiete úlohu väzňa a dostanete jedinú úlohu – utiecť z väzenia. K tomu vám poslúžia krádeže každodenných predmetov, štúdium v miestnej knižnici, naberanie svalovej hmoty v posilňovni či vytváranie spojenectiev s ostatnými väzňami. Zároveň budete musieť každý deň dodržiavať prísny väzenský harmonogram, pripraviť sa na kontroly cely a prelstiť stráže.

Sheltered – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

V hre Sheltered si vyskúšate, aké by to bolo žiť v kryte so svojou rodinou v postapokalyptickej svete. Miliardy ľudí zomreli v nukleárnom holokauste a vy musíte dať dohromady čo najväčšie množstvo zásob. Hra začína cestou do protiatomového krytu, ktorý sa stane vaším domovom. V podzemnom kryte následne budete bojovať s radiáciou aj mentálnym vyčerpaním. Občas budete musieť vyjsť z krytu von a doplniť zásoby.

Worms

Vysoko návyková a poburujúca séria Wormsov sa ocitla v zľave tento týždeň. Vyskúšajte bláznivú akčno – strategickú hru pre celú rodinu.

Worms – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Worms 2: Armageddon – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Worms 3 – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Worms 4 – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Avadon 2 – 5,49€ (pôvodná cena 10,99€)

Avadon 2 je old school RPG hra, ktorá vyšla aj vo verzii pre počítače. V hre sa ocitnete v koži bojovníka a špióna, sudcu a popravcu a budete bojovať proti nepriateľom, ktorí vtrhli do vašej vlasti. Barbarovia a monštrá ničia váš domov a vy ste jediný, kto ich môže zastaviť.

Crashlands – 4,49€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre sa ocitneš v roli vesmírneho kuriéra, ktorý stroskotal na planéte. Tu na teba čaká množstvo nepriateľov a príšer, ktoré ti budú stáť v ceste, no tvoja úloha je jasná – dostať sa z planéty a za každú cenu doručiť balík. Aby si ale porazili nepriateľské bytosti na planéte, budeš si musieť postaviť prístrešok, zbierať zbrane a ďalšie predmety, ktoré ti na tvojej ceste pomôžu.

Tank Super Wars – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

Tanková vojna, v ktorej máte len jednu úlohu a to zničiť nepriateľa a jeho základňu. Avšak musíte si dávať pozor aj na zadné vrátka, pokiaľ nepriateľ zničí vašu základňu je koniec. Hra Tank Super Wars obsahuje 250 máp a ako vám to bude málo, tak k dispozícii je aj editor máp.

Baldur’s Gate II: EE – 2,29 € (pôvodná cena 12,99 €)

V impozantnom pokračovaní Baldur’s Gate, jednej z najlepších RPG sa v Baldur’s Gate II: EE ponoríte do sveta intríg, dobrodružstiev a zúrivého boja. Vaša schopnosť rozoznať rozdiely medzi dobrom a zlom – s výdatnou pomocou kúzel a ocele – rozhoduje o vašom osude.

Game Dev Story – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

V tejto jedinečnej hre budete riadiť vlastné herné štúdio a vašou úlohou je vytvoriť hru s multi – miliónovými predajmi.

Photolight – Pro Photo Editor – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Photolight – Pro Photo Editor ako už názov prezrádza ide o fotografický editor, vďaka ktorému nezabudnete, pri akej príležitosti bola fotografia vytvorená.

macOS

Worms Revolution – Deluxe Edition – 7,99€ (pôvodná cena 16,99€)

V tejto ťahovej stratégii je kľúčom k úspechu správnej navolení červíkov do svojho tímu a využívanie ich rozdielnych zručností. Nepreberné množstvo zbraní umožňuje citlivo voliť spôsob likvidácie nepriateľského červa. Použitie bazuky v momente, kedy sami stojíte v blízkosti míny, sa neodporúča. Perfektné grafické spracovanie a fyzikálne efekty dodávajú hre správnu šťavu. Deluxe edícia obsahuje navyše:
DLC Funfair
Editor úrovní, ktorý zaistí nikdy nekončiaci zábavu v nových mapách

GRID Autosport – 19,99€ (pôvodná cena 32,99€)

Hra GRID: Autosport ponúka najnabušenejší obsah z celej série GRID. Hra poskytne naozaj autentický motoristický zážitok a ponúkne strhujúce preteky od testovacích prototypov vozov až po modifikované autá. To všetko na 22 rôznych lokalitách sveta a na viac ako 100 tratiach. Novinkou bude päť typov pretekov, ako napríklad Dlhé nočné preteky a ďalšie výzvy testujúce vaše schopnosti. V kariére sa postavíte do úlohy profesionálneho pilota, ktorý so svojim spolujazdcom zháňa sponzorov a poráža svojich súperov.

Command & Conquer: Generals Deluxe Edition – 5,49€ (pôvodná cena 10,99 €)

Command & Conquer Generals je populárna real time stratégia, ktorá vás zavedie do sveta moderných vojnových konfliktov. Vyberte si generála, s ktorým budete kontrolovať ohromné armády po celom svete. Budete veliť jednej z troch unikátnych strán, každá má svoju výzbroj pre boj na zemi i vo vzduchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.